Про ПОТОП

Хто ми?

 

«ПОТОП» — це незалежне видавництво, яке складається з кількох однойменних проєктів, сфокусованих на тематиці музичної культури в Україні — подкаст, друкований журнал, музичний лейбл.

 

«ПОТОП» можна назвати slow media, адже ми не прагнемо бути новинним агрегатором. Ми виступаємо фільтром, який обирає та презентує своїй аудиторії все, що є дійсно важливим, вартим уваги та нетривіальним (на нашу скромну думку). При цьому наш контент не продиктований і не обмежений особистими вподобаннями: «ПОТОП» з однаковим ентузіазмом звертає увагу як на популярні культурні явища, так і на те, що знаходиться в «андеграунді». 

 

Випуски подкасту та матеріали журналу «ПОТОПу» витримані в фірмовому стилі, де аналітика феноменів та процесів поєднується з гумором та широким використанням художніх засобів. Це відрізняє «ПОТОП» від інших ЗМІ подібної тематики та приваблює особливу аудиторію, яка прагне «копати глибше», активно цікавиться музичними та навколокультурними процесами, нерідко є безпосередніми учасниками цих самих процесів. 



Наша місія

 

Ми прагнемо «демiстифікувати» культуру та музику, заохотити до активних занять культурою та музикою або, принаймні, зацікавити ту аудиторію, яка має бажання робити відкриття, але не знає, куди їй звернутись. 

 

Навколо наших медіа продуктів ми формуємо спільноту та створюємо майданчик для обговорення, що об’єднують інтерес до музичної культури та віру в її незалежний розвиток в Україні.



Наші цілі

 

Цілі проєктів «ПОТОПу» можна поділити на 3 основні: 

 

  1. відновлення спадковості в українській музичній культурі, збереження пам’яті, налагодження безперервності культурно-історичних процесів. Саме тому контент «ПОТОПу» торкається як актуального контексту, так і постійно аналізує/пригадує минуле та багату спадщину української/світової культури.
  2. залучення нашої аудиторії до суспільної дискусії на тему деколонізації української музичної культури, позбавлення її впливу загарбницької російської культури та переосмислення цього досвіду. 
  3. розвиток різноманітності в новітній музичній культурі України



Цільова аудиторія

 

Нашу аудиторію можна поділити на кілька груп:

 

Активна молодь — студенти та інші молоді люди до 30 років, що ходять на концерти, художні події, постійно споживають культуру, обмінюються думками про неї, створюють навколо цього власний контент (блоги, пабліки), організовують концерти, квартирники, події, вечірки тощо; 

 

Міленіали — люди, які виросли на/пам’ятають друковану пресу України 90-х та 2000-х (журнали Галас, МОЛОКО, Х3М та ін.). Це аудиторія 25+, яка сьогодні працює в сфері IT, діджіталу або має власний бізнес, прагне споживати якісний онлайн/офлайн продукт і готова за нього платити;

 

Інсайдери музичної сфери — люди, які так чи інакше залучені в музичні та навколокультурні процеси. Музичні гурти та виконавці, продюсери, піарники, журналісти, культурні менеджери, організатори і так далі. 



Наші принципи та стандарти роботи 



  • Незалежність та неупередженість: ми є незаангажованим медіа ресурсом з відсутністю зовнішнього контролю і впливу від будь-якої третьої сторони на нас.  
  • Свобода висловлення: ми не обмежені у висловленні своїх думок, які знаходять вираження через наші медіа-продукти. Проте ми поважаємо закон та суспільні норми та не порушуємо їх в своїй діяльності.  

Фактчекінг: ми не поширюємо недостовірну інформацію та перевіряємо достовірність заяв, які виносимо в публічний простір, дотримуємось принципів ретельної перевірки та зрозумілості мови.

 

Повага до авторів: наш контент є авторським, ми проти плагіату та піратського контент, пропагуємо повагу до авторського права. Використання чужого контенту допускається виключно зі згоди автора на таке використання. 

 

  • Повага до приватності та конфіденційності: ми не порушуємо правила приватності та не використовуємо конфіденційну інформацію, окрім випадків коли згоду на таку публікацію надала особа, якої стосується контент. 
  • Маркування рекламного або промо-контенту: ми повідомляємо свою аудиторію про наявність рекламного контенту для його розмежування від контенту редакції. Проте, залишаємось незалежними від будь-якого впливу рекламодавців. 

 

Етичність: ми проти дискримінації у будь-якому її прояві.