F.A.Q.

Так, звісно. Будь ласка, вкажіть номер поштомата в нотатках до замовлення.

Відправки замовлень відбувається протягом п’яти робочих днів з моменту успішної оплати. Однак, зазвичай, відправка відбувається протягом двох днів з моменту успішної оплати. 

Робочий день – частина доби, коли крамниця працює. Зазвичай це будні з понеділка до пʼятниці ранково-денного періоду доби. Виключенням можуть бути державні свята та чи надзвичайні події, які можуть завадити роботі крамниці.

П’ять робочих днів – це один календарний тиждень за умови відсутності свят та надзвичайних подій.

Якщо ви оплатили замовлення, а на вказану пошту не прийшов лист від Fondy та від магазину, будь ласка, напишіть нам сюди support@potopmag.com

Якщо ви отримали лист, в якому йдеться, що ваше замовлення виконане, це означає, що відправлення було укомплектоване та чекає на доставку до вашого поштового відділення.

Якщо ви отримали лист з трек-кодом для відстежування відправлення УкрПоштою, але він не працює, будь ласка, зачекайте 1-2 робочих дні для активації. Якщо трек код не працює після 1-2 днів, будь ласка, зверніться до нас на пошту support@potopmag.com.

Зазвичай час отримання товару з України до будь-якої європейської країни складає 10-14 днів за умови своєчасного та коректного заповнення митної декларації покупцем (процес, який відбувається після надходження відправки до країни отримувача).

Якщо ви впевнені, що правильно та вчасно заповнили митну декларацію, то єдиний варіант – сплатити. Будь ласка, зверніть увагу, що кожна країна має свої правила ввезення, мита та ліміти. Якщо у вас виникли проблеми з отриманням відправки за кордоном, будь ласка, зверніться до представників національної пошти країни, до якої ви вказали доставку товару.